Eshel Çorap Mest
Eshel Çorap Mest
Eshel Çorap Mest

Eshel Çorap Mest

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺244,00(KDV Dahil)
₺44,06 'den başlayan taksitlerle

Eshel Mestler dört boyda bulumaktadır.

S - 36/38 

 

M - 39/42

 

L - 43/46

Bakım ve Tavsiyeler  
Elde veya Narin yıkama ile en fazla 30 derecede yıkanır. Ütülenmez, kurutma makinası kullanılmaz. Kurutmak için kalorifer peteklerinin üzerine serilmez. Dış yüzey kuruduktan sonra iç yüzeyi dışa çevirmek kurutma sürecini hızlandırır. Elastik zarın kimyasına zarar verdiği için yumuşatıcı kullanılmaz. Kesici ve delici aletlerden uzak tutun. Aşırı germek ve esnetmek kalıcı deformasyona sebebiyet verebilir. Teknik bilgide izah edilen hava akımına mani olmayan, ayağa rahat oturan, nefes alabilen ayakkabılar ile kullanılması tavsiye edilir. İçi yünlü ayakkabılar ile kullanıldığında, mestin dış yüzeyinde tüğlenme ve tiftiklenme oluşabilir. Dar olarak kullanılan bedenler, baş parmak bölümünden yırtılabilir. 
Her insanın ayağı biraz da ortama bağlı olarak  farklı seviyede terler ve üşür. Eshel Mest teknik bilgide izah edildiği gibi Allah'ın kainatta vaz ettiği kanunlar çerçevesinde işlemektedir. Her şartta ve ortamda optimum düzeyde fonksiyonunu yerine getiremez, mucize beklememek lazım. Deneme yanılma yolu ve biraz da gayretle, herkes kendi ayağı için en uygun düzeyde nasıl istifade edebileceğini bulabilir. 
 
 
DİKKAT!!! LÜTFEN AYAK BEDEN NUMARANIZI DOĞRU OLARAK BELİRTİNİZ.  YENİ TÜKETİCİ KANUNUNA GÖRE HİJYEN KOŞULLARI NEDENİYLE İADE VE DEĞİŞİM OLMAYACAKTIR. 
Benzer Ürünler